___________________________________Samsung MagicInfo_____________________________________

Wszechstronna platforma digital signage

Rozwiązanie MagicINFO to kompleksowa platforma oferująca proste zdalne zarządzanie zarówno sprzętem, jak i oprogramowaniem i umożliwiająca zespołom odpowiedzialnym za treści aktualizację projektowanych komunikatów i harmonogramu ich wyświetlania z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Platforma jest ponadto kompatybilna z różnorodnymi typami komercyjnych wyświetlaczy Samsung.

image 

Kompleksowe zarządzanie – Łatwe zdalne zarządzanie treściami i wyświetlaczami digital signage.

image 

Kompatybilność z różnorodnymi wyświetlaczami – Możliwość sterowania wieloma typami wyświetlaczy – od urządzeń autonomicznych po ściany wideo.

image

Wszechstronna optymalizacja pracy – Efektywne i proste zarządzanie procesem od tworzenia treści przez jej prezentację aż po monitorowanie działania urządzeń.

Trzyetapowe rozwiązanie do zarządzania treścią digital signage

Prezentacja zróżnicowanych, zwracających uwagę treści

MagicINFO Author oferuje bibliotekę szablonów, ikon i obrazów pozwalających dostosować komunikaty do konkretnej grupy odbiorców. Użytkownicy mogą personalizować i wykorzystywać efekty wizualne, by prezentowane teksty i obrazy jeszcze bardziej przemawiały do widzów, oraz zwiększać zaangażowanie w miejscach, w których odbiorcy przebywają przez dłuższy czas – takich jak poczekalnie czy terminale lotniskowe – za pomocą podłączonych widgetów. Synchronizacja wyświetlaczy z programami opartymi na danych pozwala operatorom prezentować cenne informacje w czasie rzeczywistym i umożliwia kierowanie widzów do komunikatów uzupełniających.

Image
image 

Szablony i pliki graficzne Clip Art

Różnorodne szablony oraz wbudowane dekoracyjne naklejki i znaczki ułatwiają tworzenie treści, które przykują uwagę odbiorców.

image 

Integracja widgetów

Prezentacja danych w czasie rzeczywistym zapewni dynamiczne, angażujące wizualnie treści za sprawą wbudowanych aplikacji takich jak AccuWeather, Media RSS i Preview.

image 

Obsługa spersonalizowanych czcionek

Możliwość personalizacji oferowanych czcionek, jak i instalacji preferowanych krojów pisma, umożliwiające dostosowanie do komunikacji marki.

image 

Zmienne tagi

Nadawanie urządzeniom tagów odsyłających je do jednego docelowego URL sprawia, że wystarczy tylko jeden adres URL aby uzyskać dostęp do treści i móc je edytować..

image 

Dynamiczne efekty wizualne

Możliwość dodatkowej personalizacji treści na szczególne okazje za sprawą efektów takich jak śnieg, deszcz, confetti czy dym.

image 

Tworzenie kodów CEF i QR1

Opcja ta pozwala tworzyć nowe treści przy wykorzystaniu kodów CEF lub QR.

Proaktywne odtwarzanie treści w czasie rzeczywistym

 

image 

WYZWALACZ ZDARZENIA – Prezentacja treści dostosowanych do danego odbiorcy i sytuacji

MagicINFO poprawia interakcję z docelowymi odbiorcami za pomocą specjalistycznych czujników, które po wychwyceniu konkretnych zachowań wyzwalają wyświetlanie dopasowanych treści. Kompatybilność narzędzia MagicINFO Player ze wskaźnikami takimi jak IR, NFC, kod kreskowy oraz RFID umożliwia menedżerom zaprogramowanie treści – od spersonalizowanych wiadomości powitalnych po komunikaty promocyjne dotyczące danego produktu lub usługi – które zostaną automatycznie zaprezentowane po wykonaniu przez klienta określonej czynności.

image 

ROZWIĄZANIE SPOT – Reagowanie na gesty klientów i prezentacja treści – a wszystko to w czasie rzeczywistym

MagicINFO oferuje także technologie detekcji najnowszej generacji, by zapewnić prezentację treści w czasie rzeczywistym. Połączona kamera 3D rejestruje i analizuje ruchy i czynności klientów, a następnie we współpracy z dołączoną do zestawu aplikacją Content Manager oraz moderatorem MagicINFO I Player umieszcza odpowiednie treści w najlepiej widocznych strefach. Inteligencja tego rozwiązania pozwala firmom skuteczniej prezentować celowane komunikaty, które angażują konkretnych klientów.

Image

Ograniczenie prac konserwacyjnych

MagicINFO oferuje różnorodne funkcje optymalizujące konserwację urządzeń, oszczędzając użytkownikom cenny czas i eliminując często spotykane trudności operacyjne. Po włączeniu funkcji synchronizacji organizacji LDAP w ramach Premium Server platforma MagicINFO automatycznie łączy się z serwerem LDAP oraz przypisuje i przechowuje ID użytkowników i ich role. Wyznacza również kilku menedżerów na administratorów – zapobiega to opóźnieniom, jakie mogłyby zaistnieć, gdyby jedyna pełniąca tę funkcję osoba stała się niedostępna.

image 

Wielu administratorów

Oprogramowanie MagicINFO digital signage posiada ustawienie pozwalające wyznaczyć kilku „zastępców” każdego połączonego z serwerem administratora, co umożliwia prosty podział pracy.

image 

Dostęp mobilny

Użytkownicy mogą połączyć się z serwerem w każdej chwili i z każdej lokalizacji – czy to zdalnie, z domu, czy podczas weekendu.

image 

Instrukcja sieciowa

Ustawienie to pozwala łatwo aktualizować i przechowywać instrukcję w sieci.

image 

Zaawansowana synchronizacja organizacji LDAP

Opcja ta umożliwia automatyczną synchronizację istniejących grup LDAP i grup Premium Server, co pozwala zarządzać kilkoma grupami za pośrednictwem jednego serwera.

Sprzyjające personalizacji rozwiązanie digital signage

Oparta na otwartej strukturze API platforma MagicINFO umożliwia personalizację, dzięki czemu można tworzyć treści spełniające wymagania zarówno operacyjne, jak i dotyczące marki. Zespoły projektowe mogą też w łatwy sposób wykorzystać MagicINFO, by tworzyć dostosowane szablony – od ekranów prezentujących menu w restauracjach szybkiej obsługi (menuboardów) po promocje w sklepach detalicznych.

Image
image 

Otwarte API

Ta funkcja rozszerza interfejsy programowania aplikacji, umożliwiając rebranding bądź personalizację rozwiązań.

image 

Spersonalizowane szablony

Za sprawą tego narzędzia firmy mogą tworzyć wyjątkowe szablony, które trafią do ich docelowych klientów.

image 

Spersonalizowane logo

Aby zwiększyć widoczność marki, urządzenia można zaprogramować tak, by podczas włączania wyświetlały spersonalizowane logo firmy.

image 

Kod grupy urządzeń

Funkcja ta pozwala oszczędzić czas przy wstępnym rozpoznawaniu ustawień. Serwer automatycznie przechowuje ustawienia, co zwiększa efektywność.

Kontakt

Odpowiemy na Państwa e mail najszybciej, jak to będzie możliwe.